7 кроків по самостійній заміні килимового покриття

7 кроків по самостійній заміні килимового покриття

Килим є прекрасним доповненням до будь-якій кімнаті, яку ви хочете зробити затишніше. Килими допомагають знизити рівень шуму і при правильному догляді мають довгий термін експлуатації. Проте, часта навантаження від ніг наступаючих мешканців і гостей, бруд, розливи і багато іншого може зменшити термін його служби і якість, особливо якщо вони світлого кольору. Можна, звичайно, його часто пилососити або проводити глибоку чистку, але часом єдино вірний шлях, щоб відновити зовнішній вигляд вашого килима – це просто його замінити.

Якщо ваші килими виглядають не так гламурно, як ви б хотіли, ви можете замінити їх, прислухавшись до порад нижче. Це, звичайно, варіанти для тих, хто звик робити все власними руками. Ось як можна постелити самостійно килим в своєму будинку.

Вартість зміни килимового покриття

Таке оновлення може повністю змінити зовнішній вигляд будь-якої кімнати. Проте перш, ніж почати вибирати зразки килимів, найкращим буде зрозуміти витрати, пов’язані з таким проектом. Вартість килимового покриття становить від 400 гривень за квадратний метр в залежності від використовуваного матеріалу і вище.

Необхідні матеріали:

закріплюють смужки (рейки);
власне сам ковролін;
спеціальні ножиці;
молоток;
степлер;
колінний кікер;
ніж;
респіратор;
рукавички.

Крок 1: Розрахувати, скільки матеріалу вам буде необхідно

Перед тим, як приступити безпосередньо до роботи, вам потрібно вирішити, скільки квадратних метрів ковроліну вам буде потрібно. Виміряйте площу кімнати і запишіть всі дані, врахуйте і невеликі ділянки для віконних ніш, шаф-купе або прихожих. Можна використовувати онлайн-калькулятор, наприклад, ввести цифри і подивитися, скільки килима вам буде необхідно для вашого проекту. Майте на увазі, що потрібно брати трохи більше на випадок будь-яких недоробок.

 

Крок 2: Видалення старого покриття

Після того, як ви придбали всі необхідні матеріали, слід видалити існуюче старе покриття. Одягніть рукавички, щоб захистити руки, а також респіраторну маску. Відокремлювати старий килим від утримують смуг потрібно, починаючи від кута кімнати. Краще поступово розрізати його на метрові шматки, це буде зручніше. Після того, як ви приберете старе покриття, вам потрібно видалити підкладку таким же чином. Будьте обережні, щоб не пошкодити і не подряпати нижні ділянки стін, щоб вам не довелося їх заново фарбувати або обклеювати шпалерами. Важливо по тій же схемі видалити залишки клею і скоби, які застрягли в тому чи іншому місці або рейці. Якщо стара утримує смуга не була пошкоджена, можна її і не замінювати, а використовувати для установки нового килимового покриття.

 

Крок 3: Ретельно очистити підлогу

Слід бути точно впевненим, що робота починається на чистій підлозі, особливо, якщо заміна покриття викликана сильними забрудненнями або впливом екскрементів домашніх тварин. Пропилососьте і помийте підлогу, а потім краще згладити будь-які області, які можуть бути перешкодою до рівному покриттю. Тимчасово зніміть двері, щоб вони не заважали процесу роботи. Якщо причина забруднень чорнового покриття в розливі будь-яких рідин або екскрементів домашніх улюбленців, потрібно бути впевненим, що рідина не потрапила під плінтуса. Адже заміна килима не допоможе видалити запах. Для очищення ви можете спробувати розчин з відбілювачем. Коли підлога просохне, посипте його содою, щоб вона поглинула все запахи. Це повинно допомогти. Якщо це не вирішило проблему, можна звернутися за професійною допомогою.

 

Крок 4: Установка утримують металевих смуг

У деяких випадках вам може і не доведеться встановлювати такі смуги, якщо старі особливо не були пошкоджені. Проте, якщо килимове покриття стелиться вперше, то даний етап роботи просто необхідний. Їх монтують до стіни, уникаючи дверних прорізів. Будьте обережні, так як вони мають гострі краї.

 

Крок 5: Покладіть підкладку

Тепер прийшов час для закріплення підкладки. Переконайтеся, що вона точно підігнана під розміри кімнати, щоб уникнути накладення. Закріплюється вона до внутрішньої сторони безгвоздевой зміцнює смуги (рейці). Щоб з’єднати шви підкладки, використовуйте степлер. За допомогою ножа виріжте зайве і зафіксуйте між собою клейкою стрічкою.

 

Крок 6: Покладіть килимове покриття

Розтягніть ковролін на підкладку, залишаючи по краях по парі сантиметрів надлишку. Використовуючи колінний кікер, прикріпіть килимове покриття до безгвоздевой смузі. Помістіть кікер на килим і натисніть на колінну частину інструменту, щоб розтягнути килим на смуги. Ображати ковролін за допомогою ножа і за допомогою лопатки натягніть килим під плінтуса.

 

Крок 7: Дотримання чистоти

Щоб закінчити свою роботу, пропилесосьте нове покриття, видаліть зайві нитки і відрізки-надлишки. Тепер ви можете насолоджуватися результатом своєї кропіткої роботи.

Заміна і установка ковроліну своїми руками – це складна робота, але це, безумовно, проект, яким ви по праву можете пишатися.

Новини

замінакилими

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК