Про нас

Про насМагазин турецьких килимових виробів iDeaL Carpets почав свою роботу на території України в 2004 році, пропонуючи українському споживачеві за доступними цінами широкий вибір якісних килимових виробів на будь-який смак і будь-якого призначення. Працює наш магазин безпосередньо з фабрикою Liza Carpet, про яку ми розповімо трохи нижче. У магазині iDeaL Carpets великий склад, що дає можливість бути в наявності великого асортименту товару як для роздрібного покупця так і для оптового. За час роботи нашого магазину зарекомендував себе як постачальник унікального і якісного килима в багатьох регіонах України. Самі переконаєтеся !!! Наші професійні продавці проконсультують і допоможуть зробити Вам правильний вибір.

Фабрика виробник, з якої наш магазин здійснює прямі поставки, перебувати в Туреччині – компанія Liza Carpet, яка працює з 1999 року. Керівництво компанії завжди робить ставку на використанні передових технологій і сучасного дизайну з високою якістю продукції і дисциплінованою послуги для задоволення своїх клієнтів.

Передове виробництво, досягнуте завдяки високому рівню кваліфікованого персоналу, вивело виробництво фабрики на високий рівень якості товару, що дозволило компанії досягти лідируючих позицій в килимовій промисловості. Таким чином компанія зробила величезний вклад не тільки в серця своїх клієнтів, а й в національну економіку. Килими Liza Carpet продаються в більш ніж 15 країнах світу і користуються широким попитом.

Виробництво розташоване на території 12000 метрах квадратних, з них 7000 відкритих площ на свіжому повітрі, де компанія реалізує річний обсяг 4,500.000 килимів. На кожному етапі виробництва команда професіоналів в області килимових виробів, використовуючи передові технології, підвищує якість продукції до найвищого рівня і рухається до лідируючої позиції за рахунок збільшення швидкості виробництва.

Дотримуючись традиції національного килимарства, Liza Carpet поставляє на світовий ринок доступні за ціною і сучасні вироби з віскози, акрилу, і звичайно ж, вовни. Унікальний дизайн і забарвлення, різноманітні стилістичні рішення, будь-які розміри, ізносоcтійкість полотен і практичність робить наші товари дуже вигідними для покупки.

Килимові вироби – FRISE
Килимові вироби – HEATSET
Килимові вироби – MICRO FIBER
Килимові вироби – MICRO POLYESTER
Килимові вироби – POLIP SHAGGY
Килимові вироби – POLYESTER CUT LOOP
Килимові вироби – POLYESTER SHAGGY

Купуючи килим в інтернет – магазині iDeaL Carpets, Ви переконаєтеся самі, що килими від нашої фабрики зроблять чарівну атмосферу затишку і комфорту у Вашому будинку.

iDeaL Carpets
почтовый_индекс, Україна, Хмельницька Область, м. Хмельницький,
Телефон: +38 (096) 752 35 74

    ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК